Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Days Inn Eastland 2**, Eastland

Snadná online rezervace Days Inn Eastland a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Eastland bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Days Inn Eastland (Hotely), ubytování Eastland, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Days Inn Eastland. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Days Inn Eastland může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Days Inn Eastland se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Days Inn Eastland vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

6.4

Days Inn Eastland 2** (Hotely), Eastland

2501 Interstate 20 East, Eastland, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Days Inn Eastland
Days Inn Eastland 1Days Inn Eastland 2Days Inn Eastland 3Days Inn Eastland 4Days Inn Eastland 5Days Inn Eastland 6Days Inn Eastland 7Days Inn Eastland 8Days Inn Eastland 9Days Inn Eastland 10Days Inn Eastland 11Days Inn Eastland 12Days Inn Eastland 13Days Inn Eastland 14Days Inn Eastland 15

Located 9 miles from fishing and boating at Lake Leon, this Eastland motel features a continental breakfast and rooms with free Wi-Fi.

Rooms at Days Inn Eastland have a cable TV, microwave, and refrigerator. Guests can also enjoy a hot beverage with in-room tea and coffee-making facilities.

Guests can enjoy a swim and outdoor meal with the motel’s on-site swimming pool and BBQ facilities. Vending machines offer a selection of cold beverages. The front desk staff at Eastland Days Inn is available to serve guests 24-hours a day.

Lakeside Golf Course is 2 miles from the motel. Eastland Memorial Hospital is within 5 minutes’ drive.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Days Inn Eastland)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Golfové hřiště (do 3 km)

Jídlo a pití

Gril, Automat (nápoje), Automat (občerstvení)

Bazén a wellness

Vířivka/ jacuzzi, Venkovní bazén, Bazén

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně

Zázemí pro business

Společenské prostory

Různé

Bezbariérové, Rodinné pokoje, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Days Inn Eastland)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Days Inn Eastland)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.